O nas

Dotyk Maroka to rodzinny zespół młodych, kreatywnych i pełnych energii osób, których łączy fascynacja Marokiem oraz miłość do pielęgnacji.

Wyznajemy proste wartości: 

NATURA

To ona jest źródłem składników naszych kosmetyków i jednocześnie naszą największą inspiracją. Wierzymy, że natura ma zawsze rację i dlatego uważnie wsłuchujemy się w jej przekaz. To natura najlepiej wspiera zdrowe życie i piękny wygląd. Nasze produkty to w przeważającej części tłoczone na zimno oleje z upraw ekologicznych, bez parabenów, bez perfum i innych syntetycznych substancji. Wiara w naturę oznacza dla nas powrót do tradycyjnych, prostych metod produkcji i pielęgnacji. 

JAKOŚĆ

Jakość naszych produktów jest dla nas priorytetem. Dlatego zawsze dokładnie sprawdzamy źródło, z którego pochodzą nasze kosmetyki, obserwujemy proces ich produkcji i wybieramy tylko te, do których sami jesteśmy przekonani. Zwracamy uwagę na międzynarodowe certyfikaty i jeśli tylko to możliwe wybieramy te produkty, które posiadają ECOCERT. 

WIEDZA

O fascynującej historii i właściwościach naszych produktów możemy mówić bez końca. Ale też ciągle pogłębiamy wiedzę na temat pielęgnacji. Zależy nam, żeby odpowiadać profesjonalnie na każde Państwa pytanie, rozwijać wątpliwości i doradzać. Chętnie dzielimy się z Państwem tą wiedzą pomagając wybrać kosmetyki, które są idealne do rodzaju Państwa cery, wieku, trybu życia i nawyków. 

 

Piękna skóra, to zdrowa skóra, dlatego oferujemy Państwu produkty skuteczne w rozwiązywaniu wielu uciążliwych problemów skórnych (łuszczyca, egzemy, atopowe zapalenie, trądzik itp.).

Zdrowa i piękna skóra to pewność siebie, dobre samopoczucie i życiowy sukces. 

Natura, Jakość i Wiedza to nie tylko nasza życiowa filozofia, ale także zobowiązanie wobec Państwa. To właśnie Państwo jesteście dla nas najważniejsi i to właśnie na Państwa satysfakcji najbardziej nam zależy.  

Życzymy udanych zakupów i skutecznej pielęgnacji! 

Pozdrawiamy serdecznie,
zespół Dotyku Maroka 

B