KREM PIELĘGNACYJNY NA POPĘKANE PIĘTY, 50 g

Kategoria: PIELĘGNACJA CIAŁA

Producent: Hemani

Dostępność: Dostępny

Cena: 14.00 PLN

Opis towaru

Pękające pięty i stopy to nie tylko wstydliwy i nieestetyczny problem, który dotyka wielu osób. To także niekomfortowa sytuacja i często trudna do zaleczenia dolegliwość. Skóra pękająca na stopach i piętach jest w większości przypadków efektem zbyt słabego jej nawilżenia i nieodpowiedniej pielęgnacji. O ile sama sucha skóra nie stanowi kłopotu, to już pojawiąjące się pęknięcia powodują uczucie dyskomfortu i są krępujące szczególnie w okresach letnich, kiedy stopy są częściej odkryte.

Nieodpowiednio pielęgnowane stopy i popękana skóra może doprowadzić nawet do infekcji lub powodować taki ból, który znacznie utrudni chodzenie.

Idealnym rozwiązaniem jest krem pielęgnacyjny do popękanych stóp, który można stosować nie tylko w przypadku wystąpienia takiej dolegliwości, ale również profilaktycznie, aby odpowiednio nawilżyć skórę stóp i pięty. Krem nadaje się doskonale do pięlęgnacji skóry suchej i mającej tendencje do przesuszania się. Regularne stosowanie kremu sprawia, że skóra staje się gładka i delikatna, dzięki odpowiedniemu nawilżeniu.

Sposób użycia: Przed nałożeniem kremu należy dokładnie umyć i osuszyć stopy. Niewielką ilość kremu kolistymi ruchami trzeba delikatnie wmasować, aż do całkowitego wchłonięcia. Polecamy stosować dwa razy dziennie. Tylko do użytku zewnętrznego.

Skład: Aqua, Palmityl Alcohol, Monostearin, Cetreath-20, Paraffinium Liquidum, OctaDecanoic Acid, Glyceryl Alcohol, Wool Wax, Methyl Paraben, Propyl Paraben, Butyl Paraben, Ethyl Paraben, Phenoxythanol, Di Sodium EDTA, Triethanolamine, Sorbitol & Ethylene, Oxide & Stearic Acid, Carbonyl Dimide, Parfum, Gerinol, Hexyl Cinamal, Citronellol, Aloe Vera Barbadensis.

Waga: 50 g

  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...

B