ZESTAW HAMMAM

Kategoria: Zestawy prezentowe

Producent: Inwa Nature

Dostępność: Dostępny

Cena: 85.00 PLN

Opis towaru

Hammam to ceremoniał oczyszczenia i pielęgnacji ciała, który składa się z kilku etapów. Niezwykle istotne jest by zachować ich kolejność. Blask świec i zapach egzotycznych składników, sprzyjają skupieniu i stopniowo pozwalają wprowadzić umysł w stan relaksu.

Zestaw składa się z:

  • czarnego mydła (Inwa Nature), 200 g,
  • marokańskiej rękawicy KESSA,
  • glinki Ghassoul w płytkach 250 g,
  • oleju arganowego (Inwa Nature) 100 ml.

ETAP PIERWSZY - PRZYGOTOWANIE

Weż ciepły prysznic lub kąpiel. Ciepła woda ma za zadanie rozgrzać ciało, otworzyć pory i zmiękczyć naskórek, czyli przygotować skórę do zabiegu oczyszczania.

ETAP DRUGI - OCZYSZCZANIE

Rozporowadź na ciele cienką warstwę czarnego mydła, poczekaj kilka minut. W tym czasie kosmetyk zadziała niczym peeling enzymatyczny o silnym działaniu dotleniającym, detoksującym i nawilżającym. Po ok. 5 minutach zmyj czarne mydło, a następnie wykonaj długi i dokładny gomaż (masaż kolistymi ruchami) specjalną marokańską rękawicą Kessa. Dostosuj intensywność masażu do wrażliwości skóry, większą uwagę poświęć miejscom, gdzie naskórek jest grubszy (pięty, łokcie, kolana) lub gdzie widoczny jest cellulit. Na koniec masażu jeszcze raz spłucz ciało ciepłą wodą.

ETAP TRZECI - ODŻYWIENIE

Marokańską glinkę Rhassoul (Ghassoul) wymieszaj z wodą aż do uzyskania konsystencji delikatnej papki. Idealnie jeśli dodasz do niej np. kilka kropli oleju arganowego. Następnie na osuszoną skórę nałóż cienką warstwę przygotowanej glinki i pozostaw do wyschnięcia. Spłucz ciało delikatnym strumieniem ciepłej wody.

ETAP CZWARTY - NAWILŻANIE

Na wilgotnej skórze rozprowadź kilka kropli oleju arganowego - marokańskiego płynnego złota - masuj ciało aż do całkowitego wchłonięcia oleju.

Wszystkie produkty pochodzą z MAROKA

  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...

B