ŚWIECA PALMOWA ENJOY, SŁODKI GRANAT (LANALINE)

Kategoria: ŚWIECE NATURALNE

Producent: Lanaline

Dostępność: Dostępny

Cena: 40.00 PLN

Opis towaru

Piękne świece wykonane w całości ręcznie w niewielkich seriach, z dbałością o każdy najmniejszy detal. Idealne połączenie przejrzystych kwadratowych naczyń w dwóch rozmiarach z naturalnym  woskiem palmowym, zapakowane w białe eleganckie pudełko. Wosk w tych świecach został zabarwiony w kolory odpowiadający zapachowi, dzięki czemu mogą ożywić, zarówno intensywnym zapachem jak i kolorem każde wnętrze.

Świece z naturalnego wosku palmowego podczas palenia nie wydzielają dymu, nie wywołują reakcji alergicznych, oraz bólu głowy (często spotykanej przypadłości przy paleniu świec parafinowych) są w 100% naturalne, biodegradowalne, koszerne i ekologiczne, natomiast czas spalania jest nawet dwukrotnie dłuższy niż świec z wosków syntetycznych.

Olejki zapachowe dodane do naszych świec mają piękne, intensywne ale nie duszące aromaty, idealnie odzwierciedlają swoje nazwy. Posiadają wszystkie wymagane atesty i nigdy nie były testowane na zwierzętach.

Skład świecy zapachowej: naturalny wosk palmowy, olejek zapachowy, barwnik, bawełniany knot, blaszka mocująca knot do naczynia.

Wymiary: 8 cm 

Producent: Lanaline

Kraj pochodzenia: Polska

  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...

B