AŁUN W PUDRZE, ZASYPKA PRZECIWBAKTERYJNA (BEAUTE MARRAKECH), 200 G

Kategoria: pielęgnacja ciała

Producent: Beaute Marrakech

Dostępność: Dostępny

Cena: 19.50 PLN

Opis towaru

Ałun to sproszkowany minerał górski, który działa przeciwbakteryjne i ochronnie. Pomaga zahamować rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawanie potu. Co istotne nie likwiduje wydzielania potu, natomiast likwiduje jego przykry zapach. Nie zatyka jednak porów, dzięki czemu toksyny są usuwane przez skórę. Po zastosowaniu ałun zostawia na skórze niewidzialną warstwę soli mineralnych hamujących rozwój bakterii, odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach.

Ałun działa dłużej niż zwykłe dezodoranty. Jest skuteczny i zapewnia świeżość nawet do 24h godzin.

Sposób użycia: Przed użyciem zasypki należy wstrząsnąć opakowaniem!

  • Jako środek który pomaga skutecznie pozbyć się przykrego zapachu potu - dwie dwie łyżeczki proszku rozpuścić w misce wody, a następnie moczyć stopy i dłonie około 10 minut, opłukać i osuszyć. Utworzona w ten sposób cienka warstwa ałunu zapewnia skórze długotrwałą ochronę przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu potu.
  • Proszek z kamienia ałun jest często stosowany jako talk do stóp - niewielką ilością należy wsypać do butów lub skarpet i w ten sposób skutecznie zapobiega się przykremu zapachowi.
  • Jako środek stosowany w przypadku skaleczeń - niewielką ilość ałunu nałożyć na podrażnione lub skaleczone miejsce i odczekać 2-3 min. do zaschnięcia. Następnie nadmiar ałunu opłukać lub usunąć suchą chusteczką.

Skład INCI: Potassium Alum

  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...

B