Zestaw Złoto Faraonów 15% taniej

Kategoria: Zestawy prezentowe

Producent: Różni

Dostępność: Dostępny

Cena: 70.00 PLN

Opis towaru

Naturalny szampon z olejem z czarnuszki (Beaute Marrakech, 250 ml) jest doskonałym kosmetykiem do pielęgnacji problematycznej skóry głowy. Dzięki właściwościom oleju z czarnuszki jest bardzo skuteczny w usuwaniu łupieżu, likwiduje świąd oraz łagodzi inne podrażnienia. Nadaje się do każdego rodzaju włosów, ale szczególnie poleca się go do włosów osłabionych i wypadających. Jest bardzo delikatnym szamponem, nie zawiera żadnych SLS i z powodzeniem można go stostować w codziennej pielęgnacji.

Tradycyjne mydło Aleppo z dodatkiem oleju tłoczonego na zimno z nasion czarnuszki (Najel, 100 g) w widoczny sposób poprawia wygląd i kondycję skóry, wygładza powierzchnię naskórka, a także delikatnie oczyszcza i odżywia. Ma także szczególne właściwości zmiękczające, dzięki czemu dobrze sprawdza się przy podrażnieniach nawet wrażliwej i cienkiej skóry.

Olej z nasion czarnuszki siewnej (Efas, 100 ml szklana butelka ze spray'em) zwany jest "Złotem Faraonów". Określenie to potwierdza skuteczność oleju, który stosowany był w celach pielęgnacyjnych oraz prozdrowotnych już w czasach starożytnych. Jest doskonałym, całkowicie naturalnym, hipoalergicznym kosmetykiem. Przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry.

  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię
B